GamemedyaEditli Pvp Serverlerda Edit Alırken Yapılması Gereken Efsunlar

Editli Pvp Serverlerda Edit Alırken Yapılması Gereken Efsunlar

Editli Pvp Serverlerda Edit Alırken Yapılması Gereken Efsunlar

Öncelikle hangi karakter olduğunuz önemlidir.Eğer editli bir pvp serverda savaşçıysanız güç ve yarı insan efsunları ağırlıklı istenmeli,sura veya şamansanız zeka ve yarı insan,ninjaysanız da çeviklik ve yarı insan skill zararlarınızı arttıracak belli başlı efsunlardır.Tabi karakter savunmaları ve ataklarını saymıyoruz bile bu stratejinize göre değişkenlik gösterebilir.

Editli pvp serverlerda özellikle büyülü silah sura karakterlerinin büyü çözme skiline karşı beceri hasarına karşı koyma veya beceri hasarlarını azaltma efsunları tercih edilmelidir.Bu isimler değişkenlik gösterdiği için editli pvp serverınızda hangisi varsa onu isteyiniz.Böylece büyülü silah suranın büyü çözme skilini engellemiş ve çok büyük bir avantajlarını yok etmiş olursunuz.

Editli pvp serverlerda savunmalar yüksek olduğu için düz vuruşlar önem taşımaktadır.Düz vuruşlardan korunmak için beden karşısındaki atakların bloklanması,rüzgar dayanıklılığı,şimşeğe karşı dayanıklılık efsunlarını tercih ediniz.Zehir gelme ihtimalini düşürmek için zehre karşı koyma efsunu kullanılmalıdır.

Son olarak saldırınızı güçlendirecek diğer efsunlar delici vuruş şansı(düşmanınızın savunmasını kırarak daha fazla zarar almasını sağlarsınız)Üstte belirttiğimiz güç zeka yarı insan vb. efsunlar,beceri hasarı ve ortalama zarar efsunları atağınızı arttırmaya yardımcı olacaktır.
 http://rehber.m2-joy.com/

Blog

2019 yılında en güvenilir metin2 pvp serverler...
Zodyak tapınağına nasıl gidilir...
2018 yılında metin2 pvp serverlerde ep fiyatları nasıl olmalıdır....
2018 yılında Metin2 gelecek olan güncellemeler...
metin2 pvp serverlerde para kazanmak...
http://rehber.m2-joy.com/

Haftanın Oyunu

M2-JOY 3 NİSANDA ONLINE!
M2-JOY 3 NİSANDA ONLINE!

+ Tüm Oyun Tanıtımlarını Gör