GamemedyaPVP SERVERLERDE ETKİNLİKLER

PVP SERVERLERDE ETKİNLİKLER

PVP SERVERLERDE ETKİNLİKLER

Bu konuda size metin2 pvp serverler da yapabileceğiniz değişik etkinliklerden bahsedeceğiz.Madde madde açıklamak gerekirse.
1.Eventimiz Ox Eventi:Bu eventte kendi hazırlamış olduğunuz soruları oyuncularınıza sorup doğru ise o ya yanlış ise x e gitmelerini isteyeceksinizdir.En sona kalan kişiye de ödül olarak pvp serverınızdaki özel itemlerden birini verebilirsiniz.
2.Boss ve Metin Yağmuru Eventi:Bu eventte ihtiyacınız olan oyundaki boss ve metinlerin kodlarıdır.Eğer pvp serverınıza özel bir boss veya metin taşınız varsa bunları da bırakabilirsiniz.En ideal harita sohan dağı veya yongbi çölüdür.Nasıl yapılacağı sorusuna diğer kılavuzlarımızda ulaşabilirsiniz
3.Kaplumbağa Yarışı Eventi:Kaplumbağa dönüşüm küresi yardımıyla kaplumbağaya dönüşmüş oyuncuların yarıştığı bu etkinlikte ilk 3 e değişik ödüller  verebilirsiniz.
4.Lonca ve Oyuncu Düello Turnuvaları:Adından da anlaşılacağı üzere en iyisini bulmaya çalıştığınız bu eventte oyuncularınız tarafından çok sevilecektir.
5.Üç yol Savaşı:Üç impatarotorluk ve tek kazanan.Kazananın ödülü kendi lonca bölgelerine bırakılırsa diğer krallıklar bu ödülden faydalanamayacaklardır.
Metin2 pvp serverler da en çok tercih edilen eventler bu şekildedir.Bunun yanına bazı dropları da eklemek yanlış olmayacaktır.Ay ışığı sandığı,gül ve kabak dropları bunları başlıcalarıdır.https://www.karaymt2.com.tr/

Blog

2019 yılında en güvenilir metin2 pvp serverler...
Zodyak tapınağına nasıl gidilir...
2018 yılında metin2 pvp serverlerde ep fiyatları nasıl olmalıdır....
2018 yılında Metin2 gelecek olan güncellemeler...
metin2 pvp serverlerde para kazanmak...
http://www.lonexmt2.com/site/kurtulus/

BLOG

Simyacı görevi ile verilen ejderha taşlarının gm kodları...
wslik pvp serverler ile ilgili son dönem bilgileri...
wslik pvp serverlar ve pvp serverlar nasıl doğdu kısaca tarihleri...

Haftanın Oyunu

SOFİ2
3500 ONLİNE

+ Tüm Oyun Tanıtımlarını Gör